Установки для зливу і відкачки масла

Grid View:
Швидкий перегляд

Ємність для зливу масла (піддон) 18л TOPTUL JDCE0118

(0)
Orders (0)
254

Піддон для зливу масла TOPTUL JDCE0118 наспіл для зливу технічних рідин. Великий діаметр зливного чана зроблений для запобігання проливання масла. Обсяг резервуара для зберігання витягується рідини - 18 л. Щоб процес заміни масла був досить швидким і не склав зайвих проблем, Вам слід придбати піддон для зливу масла. Вибір піддону для кожного автосе..

Швидкий перегляд

Бачок для заміни гальмівної рідини 800мл TOPTUL JECF0180

(0)
Orders (0)
774

Бачок для заміни гальмівної рідини 800мл TOPTUL JECF0180 є накопичувальну ємність, яка застосовується під час робіт з обслуговування систем гідроприводів гальм автомобілів. Легко замінити гальмівну рідину самому. Зворотний клапан запобігає зворотний циркуляцію старої гальмівної рідини або повітря. Прозорий шланг для оцінки стану рідини і наявності ..

Швидкий перегляд

Піддон для зливу масла 12л TOPTUL JDCE0112

(0)
Orders (0)
223

Піддон для зливу масла TOPTUL JDCE0112 наспіл для зливу технічних рідин. Великий діаметр зливного чана зроблений для запобігання проливання масла. Обсяг резервуара для зберігання витягується рідини - 12 л. Щоб процес заміни масла був досить швидким і не склав зайвих проблем, Вам слід придбати піддон для зливу масла. Вибір піддону для кожного автосе..

Швидкий перегляд

Пристосування для заміни гальмівної рідини 15 л TOPTUL JJBZ0115

(0)
Orders (0)
2304

Бачок для заміни гальмівної рідини 15л TOPTUL JJBZ0115 є накопичувальну ємність, яка застосовується під час робіт з обслуговування систем гідроприводів гальм автомобілів. Використання ручного насоса для швидкого, чистого і легкого вилучення рідини Має внутрішній клапан, призначений для автоматичного відключення, коли пристрій досягло максимальної м..

Швидкий перегляд

Пристрій для заміни гальмівної рідини пневматична TOPTUL JEDF01B0E

(0)
Orders (0)
2493

Бачок для заміни гальмівної рідини 2л TOPTUL JEDF01B0E є накопичувальну ємність, яка застосовується під час робіт з обслуговування систем гідроприводів гальм автомобілів. Підходить для більшості стандартних гальмівних систем ABS; Ручний спусковий механізм має механізм блокування (блокування фіксуючого кільця), що забезпечує роботу без допомоги рук ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)